UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Newsletter

I Ogólnopolska Konferencja Innowacyjni Naukowcy

30 maja we Wrocławiu odbyła się I Ogólnopolska Konferencja Innowacyjni Naukowcy, której organizatorem był Klaster Badań i Rozwoju oraz Innowacji. Konferencje otworzył Koordynator Klastra B+R&I dr inż. Jacek Doskocz oraz Zastępca Koordynatora dr inż. Piotr Kardasz.

W konferencji wzięło udział prawie 60 osób, ściśle związanych ze światem nauki i biznesu. Obecni byli przedstawiciele uczelni wyższych, m.in.: Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, Instytutu Elektrotechniki OTiME w Warszawie, Politechniki Lubelskiej, Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technicznego, Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, Instytutu Metali Nieżelaznych w Poznaniu, Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz przemysłu- PCC MCAA Sp. z o.o. z Brzegu Dolnego. 21 uczestników prezentowało referaty z wynikami swoich badań i pomysłami na dalsze kierunki rozwoju. Kilkanaście osób przedstawiło je w formie posterów. Konferencja składała się z czterech paneli, w czasie których poruszane były m.in. zagadnienia z obszaru chemii, medycyny, gospodarki energetycznej czy marketingu.

Konferencja zakończyła się sukcesem. Aktywny udział uczestników dowodzi, że polska nauka i gospodarka wspólnie chcą dążyć do efektownego rozwoju, poprzez wprowadzania innowacji w obszarach swoich działalności. 

 

Dziękujemy wszystkich uczestnikom za obecność i aktywny udział w dyskusji!

Free Joomla! template by Age Themes